Naše smečka 4. PROSINCE 2011

04.12.2011 18:19

Právě jsme absolvovali návštěvu tatínka našeho vrhu A Destina a jeho paničky Lenky a Petra s jeho vlkem. V sobotu nestálo počasí za nic, ale dnes jsme si udělali s našimi psy pěkný výlet na místní haldu, ze které je docela slušný výhled po kraji. Buggy si to užívala at´ už běhala s jedním nebo druhým pesanem a vůbec se nezdála být z kondice.

Dacánci - jak jsem převzal termninologii od Lenky byli pochválení, jak jsou krásně socializovaní a s naší návštěvou si dosyta vyhráli. Aschrett-Freya s Athénkou se předvedly jako největší lumpačky a měly by dostat cenu za nezákonné vnikání do obýváku. Jinak štěňátka zjistila, že je mimořádně báječná švanda se mi věšet na nohavice zatímco po nich utírám loužičky. Už třetí den tráví část dne v boudičce v přístavbě a zdá se že jim to vyhovuje vkaždém případě když se na ně přijdu podívat tak tam včechny způsobně leží a na moje zavolání se vyhrnou jak velká voda. Nechám je venku vyčůrat a pak následuje to nejtěžší je odnosit. Více než dvě už neunesu každého pod jednou paží. Naštěstí sebou zatím nehází a těší se kam je zase nesu. Po nakrmení se naše kuchyň změní v arénu, kdy se rozdělí po dvojicích a trojicích a dávají si do těla ve stylu řecko-římském používat zuby dovoleno. Atilla a Angela kteří byli v předchozích dnech pasivnější si to vynahrazují a dávají sourozencům zabrat. Atilla se ještě stále silně zabývá IT technologiemi a myslím, že je jen otázkou času, kdy se mu podaří přehryzat kablík od internetu. Ovčí kožešiny v obýváku zase zajímají zbytek zbytek smečky. Do obýváku je pouštím až po dostatečném vyprázdnění nebo když mě ve dveřích přeperou a stačí dovnitř vnikat rychleji než je stačím vynášet. Dětičky už dostaly přidělené tetovací čísla. Momentálně největší je fenka Achrett 6,0kg a Arakain předběhl brášky a má 5,7 kg. Nožičky se jim pěkně natahují a začínají mít bleskurychlý start jejich vrčení, když se perou už působí docela výhružně jezevčík by se za ně nemusel stydět.

Lenka tu udělal spoustu foteček šťěňátek i Destina s Buggy a tak jsme na ně moc zvědaví. - Leka byla rychlá jako blesk a nové fotečky jsou zde: https://bosivlk.rajce.idnes.cz/Navsteva_Norbicat_ve_Zbysove_03.12.2011